USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Депутати звільнили від мита та ПДВ антидронові рушниці та високотехнологічні тепловізори

Тепер закони має підписати президент
Тепловізор
Джерело: відкриті джерела
Верховна Рада ухвалила законопроєкти про спрощення ввезення антидронових рушниць та іншої необхідної техніки для Сил оборони України. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.

Йдеться про законопроєкти №9467 та 9468, за них проголосували у цілому.

Цими рішеннями парламент звільнив від ПДВ та мита антидронові рушниці, тепловізійні монокуляри, які оснащені інфрачервоним детектором з вбудованою функцією камери, та бінокуляри з функцією далекоміра.

Також Верховна Рада проголосувала за негайне підписання спікером цього закону. Після цього його має підписати президент.

Антидронова рушниця – пристрій, який генерує завади, що "давлять" канал зв’язку між дроном противника та його пультом управління. Антидрон-комплекс блокує телеметрію, відеопередачу та супутники між оператором і дроном. Оператор не може здійснювати керування коптером, а дрон без супутників втрачає можливість орієнтування в просторі.
 
Читайте також:
Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання
Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про "клуб білого бізнесу"
Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для "краси"
В Україні планують кардинально змінити житлову політику: Якою вона буде та що варто знати громадянам В Україні планують кардинально змінити житлову політику: Якою вона буде та що варто знати громадянам