USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Данія навчала українських військових на танках з музею, – Forbes

Три музеї надали шість робочих танків
Leopard 1
Джерело: відкриті джерела

Данія взяла декілька танків Leopard 1A5 для навчання українських військовослужбовців із музеїв. Про це пише Forbes.

Зазначається, що ці танки були у набагато кращому стані, ніж машини, які перебували на зберіганні від 2005 року.

"Вік Leopard 1A5 став проблемою. Більшість танків насправді належали німецькій фірмі Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft і простояли на складі протягом двох десятиліть. Вони потребували ремонту", – йдеться у статті.

Було ухвалено рішення звернутися за допомогою до музеїв. Адже, як зазначив начальник штабу ЗС США, майор Кім Фонсека, було не так багато часу. І щоб навчання українських бійців розпочалося негайно, три музеї надали для цього шість робочих танків.

Через чотири місяці німецький виробник танків Rheinmetall почав постачати відремонтовані, практично нові Leopard 1A5. Десять з них одразу відправили до України, решту поставили для навчання військових.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за 13 тижнів після початку контрнаступу ЗСУ втратили всього п'ять танків Leopard 2 із 71. Танки були втрачені між Малою Токмачкою і Роботиним.

Читайте також:
Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів
Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк
Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США
Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон "Шмавік", який є аналогом китайського DJI Mavic. Які переваги вітчизяного коптера та скільки коштує?