USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Байден продовжив на рік режим НС через війну в Україні

У Білому домі вважають війну в Україні незвичайною та екстраординарною загрозою національній безпеці та зовнішній політиці США
Джо Байден
Джерело: відкриті джерела

Президент Сполучених Штатів Джо Байден продовжив на рік режим надзвичайного стану в країні через війну Росії проти України. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

У документі сказано, що дії та політика Росії продовжують становити незвичайну й екстраординарну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США.

Новини за темою: США перерахували Україні перший транш фінансової допомоги у 1,2 мільярда доларів

Надзвичайний стан у США через війну в Україні. Хронологія

2014 року тодішній президент Сполучених Штатів Барак Обама оголосив надзвичайний стан у країні "для усунення незвичної та надзвичайної загрози національній безпеці та зовнішній політиці США через дії держав та політиків, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні".

До 2018 року указ кілька разів продовжували та розширювали через окупацію Криму та війну на Донбасі.

21 лютого 2022 року Байден розширив масштаби надзвичайного стану в країні через визнання Росією незалежності так званих "ДНР" і "ЛНР".

Раніше

У день річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати Америки оголосили про введення нових санкцій проти РФ.

Також США офіційно визнали, що Росія скоїла злочини проти людяності під час війни в Україні.

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години