USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Американські бомби GLSDB вже прямують до ЗСУ, – заступниця держсекретаря США

Чиновниця заявила, що керовані високоточні авіабомби скоро будуть на фронті
Вікторія Нуланд
Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд
Джерело: відкриті джерела

Американські бомби GLSDB вже прямують на фронт для використання українськими військовими. Це відбувається у рамках допомоги від Сполучених Штатів Америки. Про це заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила на брифінгу у Києві.

Вона наголосила, що Сполучні Штати продовжують передавати Україні допомогу у сфері безпеки.

"Це включає нові інвестиції та нові системи озброєння, такі як легкі бомби малого діаметра (Ground Launched Small Diameter Bomb, GLSDB, – ред.), які прямують на фронт, а також підтримку відновлення оборонно-промислової бази України та нашої власної, щоб гарантувати, що ми можемо продовжувати боротися з тими, хто хоче вкрасти свободу", – уточнила Нуланд.

Водночас чиновниця заявила, що США також працюють разом з Україною над тим, щоб зміцнити клімат для міжнародних інвестицій і продовжити створення українських інституцій для боротьби з корупцією та витіснення тіньової економіки, щоб компанії могли приходити в країну та інвестувати в неї.

"Перемога України, очевидно, життєво важлива тут, в Україні, але вона також життєво важлива для свободи і безпеки всіх нас. І ми всі пишаємося тим, що підтримуємо Україну", – зазначила Нуланд.

Також заступниця державного секретаря додала, що цієї зими Україна стала більш сильною і стійкою, ніж тоді, коли вона приїжджала сюди минулої зими. За її словами, сьогодні в Києві вона мала можливість зустрітися з очільниками уряду, щоб обговорити подальший шлях у 2024 році.

Нагадаємо, ще вчора, 30 січня, Politico повідомляло про те, що сьогодні українські військові можуть отримати бомби GLSDB. Їх можна використовувати за допомогою реактивних систем залпового вогню HIMARS. Дальність вогню – 150 кілометрів.

Читайте також:
США можуть запропонувати Грузії безпекову допомогу, якщо країна відмовиться від антизахідного курсу, - ЗМІ США можуть запропонувати Грузії безпекову допомогу, якщо країна відмовиться від антизахідного курсу, - ЗМІ
Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок