USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Американська корпорація Xerox йде з російського ринку

Бізнес купує місцевий російський менеджмент
1
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Американська корпорація Xerox, яка є однією зі світових лідерів у галузі технологій друку та управління документами, оголосила про те, що йде з Росії і продає своє російське дочірнє підприємство. Про це йдеться в офіційній заяві компанії.

"Зараз Xerox припиняє діяльність, що залишилася в Росії, і передає бізнес місцевому управлінню через продаж своєї російської дочірньої компанії", – зазначається у заяві.

Також у компанії нагадали, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Xerox обмежив свою діяльність у Росії.

"Ці обмежені операції включали бізнес лише з окремими клієнтами та партнерами в повній відповідності до всіх відповідних державних санкцій", – додають у компанії.

Своєю чергою російські ЗМІ уточняють, що ТОВ "Ксерокс (СНД)" продовжить роботу як незалежна організація і скоро змінить назву, щоб більше не асоціюватися з американською компанією, передає Укрінформ.

Новини за темою: Найбільша криптобіржа у світі оголосила про продаж бізнесу в РФ

Раніше ми повідомляли, що нідерландський холдинг VEON, який є власником мобільного оператора "Київстар", оголосив про завершення продажу своїх російських активів групі топменеджерів "Вимпелкому" (бренд Beeline) на чолі з генеральним директором компанії Олександром Торбаховим. 

Зазначалося, що угода означає для VEON повний вихід з російського ринку та не передбачає жодних домовленостей про зворотний викуп активів.

Читайте також:
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме Міноборони за три дні рекрутингової кампанії отримало понад 2,4 тисячі резюме
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі Сьогодні стартує Саміт миру у Швейцарії: Хто приїде, чого від нього чекати та інші деталі