USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Адвокати можуть отримати відстрочку від мобілізації: Зареєстровано законопроєкт

Не підлягатимуть мобілізації адвокати, які мають стаж не менше 10 років
адвокат
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №9631, яким пропонується надати адвокатам з 10-річним досвідом роботи в юридичній сфері можливість відстрочки від мобілізації. Ініціаторами змін є зокрема народні обранці від партії "Слуга народу" Владлен Неклюдов та Сергій Іонушас. 

Пропонується розширити перелік підстав для відстрочення від мобілізації таким чином, щоб під неї не потрапляли адвокати, які мають стаж адвокатської діяльності не менше 10 років, або включені до Реєстру адвокатів, які надають безкоштовну правову допомогу.

Автори законопроєкту мотивують це тим, що Конституція України гарантує громадянам право на свободу, захист та вільний вибір адвоката. Сьогодні, 23 серпня, проєкт було направлено на розгляд комітету. 

Нагадаємо, Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні на 90 діб. Вони діятимуть щонайменше до 15 листопада 2023 року.

Читайте також:
Працівники зможуть офіційно скаржитися на цькування на роботі: Зареєстровано законопроєкт Працівники зможуть офіційно скаржитися на цькування на роботі: Зареєстровано законопроєкт
У Раді з'явився підкомітет з питань деколонізації У Раді з'явився підкомітет з питань деколонізації
Смерть на волі чи за ґратами: Чи звільняють в Україні довічно ув'язнених, які тяжко хворіють? Смерть на волі чи за ґратами: Чи звільняють в Україні довічно ув'язнених, які тяжко хворіють?
Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків Зеленський підписав закон про демобілізацію строковиків