USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

97% своїх повітряних атак цьогоріч Росія спрямувала на цивільні об'єкти, – Умєров

Вибухова потужність повітряних ударів РФ з початку року перевищила дев'ять кілотонн
Умєров
Рустем Умєров, міністр оборони України
Джерело: wikipedia

Загальна вибухова потужність російських масованих комбінованих повітряних ударів по Україні з початку цього року вже перевищила дев'ять кілотонн. Про це заявив міністр оборони Рустем Умєров на позачерговому засіданні Ради Україна – НАТО. 

На зустрічі, яка відбулася за ініціативи української сторони, основний акцент був зроблений на останніх масованих авіаударах Росії, а також необхідності посилення протиповітряної оборони ЗСУ.

"Загальна вибухова потужність комбінованих повітряних атак на Україну з початку року перевищує дев'ять кілотонн. Лише 3% російських ракет, дронів та керованих бомб вразили військові цілі, а 97% вразили цивільну інфраструктуру", – йдеться у публікації.

Умєров у ході засідання навів дані Управління Верховного комісара ООН з прав людини про те, що російські обстріли призвели до 712 з 1804 жертв серед цивільного населення в Україні за останніх три місяці. Українська сторона надала учасникам сьогоднішньої зустрічі Ради "глибокий огляд" нагальних потреб протиповітряної оборони держави.

"Підтримка партнерів у цьому питанні дуже важлива. Це врятує тисячі невинних життів. Чим більше російських ракет збивають в українському небі, тим меншу загрозу вони становлять для країн – членів НАТО, які межують з Україною", – передає пресслужба слова Умєрова.

Нагадаємо, 21 березня окупанти завдали масованого удару по Україні, випустивши 31 ракету, зокрема з балістичною траєкторією польоту. Більшість із повітряних цілей були спрямовані на Київ.

Вже під ранок 22 березня російські окупанти знову атакували Україну ракетами. Метою ворога стали об'єкти енергетики, зокрема ДніпроГЕС – найбільша гідроелектростанція країни.
Читайте також:
Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов
Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями
Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію Переспрямовувати кошти з телемарафону на ЗСУ недоцільно: Уряд відповів на петицію
Макрон запропонує тимчасово зупинити війни у світі під час Олімпіади-2024 Макрон запропонує тимчасово зупинити війни у світі під час Олімпіади-2024