USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85

10 млн євро виділила Австрія гуманітарним організаціям, які допомагають українцям

Австрія твердо стоїть на боці українського народу
Австрія

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Австрія виділила 10 мільйонів євро гуманітарним організаціям в Україні та Молдові, які допомагають українським біженцям. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ країни.

"Ситуація по всій Україні погіршується систематичним і невпинним руйнуванням Росією життєво важливої інфраструктури. Австрія твердо стоїть на боці українського народу і з першого дня надає широку гуманітарну допомогу", – йдеться у дописі.

Зокрема, шість мільйонів євро отримає організація "Сусід в біді". Організація надає екстрену допомогу людям, які її потребують, – постачає питну воду, харчові продукти та надає притулок у надзвичайних ситуаціях.

Ще по два мільйони євро отримають Міжнародний комітет Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Зазначається, що допомогу виділяють з фонду надзвичайних ситуацій за кордоном МЗС Австрії.

Допомога Австрії

Відень продовжує підтримувати Україну у війні з РФ.

Приміром, у травні Австрія спеціальний фонд на 500 мільйонів євро для підтримки своїх експортерів й інвесторів в Україні. У Міністерстві фінансів країни зазначали, що підтримка здійснюватиметься через спеціальний ризик-орієнтований механізм для України.

Адже російські атаки роблять будь-який бізнес з українськими компаніями надзвичайно ризикованим для австрійських експортерів та інвесторів. Тому відомство створило умови для підтримки австрійського експорту в Україну.

Передбачається, що протягом наступних п'яти років буде виділено 500 мільйонів євро на покриття операцій та розвиток нового бізнесу в Україні.

А ще влітку минулого року Міністерство закордонних справ Австрії погодило надання одного мільйона євро для підтримки роботи Міжнародного агентства з атомної енергії в Україні. 

Кошти на фінансування діяльності МАГАТЕ в Україні внесли порівну австрійське МЗС і Міністерство захисту клімату. За словами міністра закордонних справ Австрії Александра Шалленберга, "російська рулетка з безпекою українських атомних електростанцій має нарешті закінчитися".

Читайте також:
Україна з Британією уклала оборонну угоду на понад 2,5 млрд доларів Україна з Британією уклала оборонну угоду на понад 2,5 млрд доларів
"Укренерго" отримало грант від Євросоюзу на 100 млн євро
Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility
Уряд Німеччини схвалив бюджет на 2025 рік - допомогу Україні скорочено Уряд Німеччини схвалив бюджет на 2025 рік - допомогу Україні скорочено