USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

ЗМІ пишуть, що Україну замінили в заявці на проведення ЧС-2030 з футболу. Чому і хто?

Сталося те, до чого все йшло
Кубок світу з футболу

Кубок, який вручають команді-переможниці на чемпіонаті світу з футболу

Джерело: відкриті джерела

Марокко спільно з Іспанією та Португалією подало заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу 2030 року. За словами журналіста Sky Sports Роба Харріса, це означає, що Україна більше не бере участь у конкурсі на прийом мундиалю. 

Окрім вищевказаних країн на проведення турніру подано ще дві заявки: Саудівської Аравії, Єгипту та Греції, а також Уругваю, Аргентини, Парагваю та Чілі. 

Що передувало

У жовтні минулого року стало відомо, що Україна разом з Іспанією та Португалією планує подати заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу. Ідея була погоджена керівництвом всіх трьох країн. Планувалося, що умови участі України у заявці ЧС-2030 обговорять згодом. 

Але

Кілька днів тому авторитетне видання The Athletic повідомило, що Україну можуть виключити зі спільної з Іспанією та Португалією заявки.

Причин, за даними ЗМІ, кілька: по-перше, Україна може не встигнути відновитися після війни з Росією і не зможе приймати матчі групового етапу, по-друге, питання було в персоні президента УАФ Андрія Павелка, який є фігурантом низки кримінальних проваджень. 

Читайте також:
КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР
Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
Представництво НАТО в Україні відновить повноцінну роботу, - Гайдервін Представництво НАТО в Україні відновить повноцінну роботу, - Гайдервін