USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

ЗМІ пишуть, що Україну замінили в заявці на проведення ЧС-2030 з футболу. Чому і хто?

Сталося те, до чого все йшло
Кубок світу з футболу
Джерело: відкриті джерела

Марокко спільно з Іспанією та Португалією подало заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу 2030 року. За словами журналіста Sky Sports Роба Харріса, це означає, що Україна більше не бере участь у конкурсі на прийом мундиалю. 

Окрім вищевказаних країн на проведення турніру подано ще дві заявки: Саудівської Аравії, Єгипту та Греції, а також Уругваю, Аргентини, Парагваю та Чілі. 

Що передувало

У жовтні минулого року стало відомо, що Україна разом з Іспанією та Португалією планує подати заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу. Ідея була погоджена керівництвом всіх трьох країн. Планувалося, що умови участі України у заявці ЧС-2030 обговорять згодом. 

Але

Кілька днів тому авторитетне видання The Athletic повідомило, що Україну можуть виключити зі спільної з Іспанією та Португалією заявки.

Причин, за даними ЗМІ, кілька: по-перше, Україна може не встигнути відновитися після війни з Росією і не зможе приймати матчі групового етапу, по-друге, питання було в персоні президента УАФ Андрія Павелка, який є фігурантом низки кримінальних проваджень. 

Читайте також:
Декомунізація дат: Чому Київщина змінила дату свого заснування та закликала інші області зробити те ж? Декомунізація дат: Чому Київщина змінила дату свого заснування та закликала інші області зробити те ж?
"Криптани із Франика" влаштовували вечірки та знущалися з дівчат: Організатору та трьом учасникам вже повідомили про підозру
"Битва" за Курили: Чому РФ створює суцільну зону контролю надводної обстановки вздовж островів?
Нічні атаки окупантів дронами: У Ржищеві вже семеро загиблих Нічні атаки окупантів дронами: У Ржищеві вже семеро загиблих