USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Збитки довкіллю України сьогодні становлять вже 57 млрд доларів

Наразі триває робота над розробкою та впровадженням цілісного плану екологічного відновлення України
збитки довкіллю
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

На сьогодні сума екологічних збитків від війни складає 57 млрд доларів, а за останні 2,5 місяця сума шкоди довкіллю зросла майже на 1,5 млрд доларів. Про це заявив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

"За останні 2,5 місяця сума шкоди довкіллю зросла майже на 1,5 млрд доларів. Сьогодні вона складає 57 млрд доларів. І це далеко не остаточні цифри", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі триває робота над розробкою та впровадженням цілісного плану екологічного відновлення України від наслідків війни.

Нагадаємо, що у травні 2022 року після вигнання окупантів з Київщини міністерством були озвучені перші цифри після повномасштабного вторгнення – 13,2 млрд гривень.

У серпні 2022 року сума збитків становила 385 млрд гривень. Вже у грудні того ж року після деокупація Харківщини, звільнення Херсона – майже 1,5 трлн гривень збитків довкіллю.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни