USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Залужний на кордоні провів секретну нараду з командуванням НАТО, – The Guardian

У результаті дискусій стратегія контрнаступу, ймовірно, змінилася
Валерій Залужний та командування НАТО

Валерій Залужний та командування НАТО

Джерело: відкриті джерела

11 днів тому найвищі військовослужбовці НАТО вирушили у секретне місце на польсько-українському кордоні, щоб зустрітися з головним військовим командувачем України, генералом Валерієм Залужним. Мова йшла про український контрнаступ. Цю зустріч охрестили "військовою радою". Про це пише The Guardian.

Відомо, що Залужний взяв із собою всю свою команду, а мета п’ятигодинної зустрічі полягала в тому, щоб допомогти перезавантажити військову стратегію України.  При цьому, головними питаннями порядку денного стали припинення прогресу контрнаступу України, плани боїв взимку, а також довгострокова стратегія, оскільки війна неминуче переходить у 2024 рік. 

Участь у "військові раді" прийняв генерал армії США, голова Європейського командування Збройних сил США та Верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофер Каволі, а також головнокомандувач Збройних сил Великої Британії Ентоні Радакін.

The Guardian пише, що "військова рада" відбулася після того, як Радакін прибув до Києва, де він провів неофіційну 45-хвилинну зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським, метою якої, за словами джерел у обороні, було краще зрозуміти стратегію України та те, як захід може допомогти.

Британські джерела неохоче повідомляють про підсумки зустрічі на кордоні. Але рада свідчить про те, що у результаті дискусій стратегія контрнаступу змінилася.

Читайте також:
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт