USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

За кожні 90 метрів просування Україною РФ втрачає 2000 військових, – The Times

Путінська тактика "брати живою силою" не діє так ефективно, як російський диктатор цього очікував
російські солдати
Російські солдати
Джерело: відкриті джерела

Стратегія РФ кидати призовників людською хвилею не діє так ефективно, як очікувалося у Кремлі. На кожні 90 метрів просування українською землею російська армія втрачає 2000 військових.

Про це повідомляє The Times.

Йдеться не лише про загиблих, а враховуються ще й поранені. Однак міністр США Ллойд Остін заявив, що путінська тактика "брати живою силою" не діє так ефективно, як російський диктатор цього очікував.

"Росія продовжує залучати велику кількість додаткових людей до боротьби. Більшість людей погано навчені та погано оснащені, і тому ми бачимо, що вони зазнають багато втрат", – сказав Остін.

The Times пише, що цифри з'явилися під час обговорення нових постачань озброєнь Україні. Нова зброя має дозволити Києву потіснити Росію на полі бою у наступні три місяці. Під час обговорення міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін зазначив, що російські сухопутні війська зараз "сильно порідшали та деморалізовані".


Читайте також:
Росіяни заявили, що захопили Мар’їнку: В ISW спростували Росіяни заявили, що захопили Мар’їнку: В ISW спростували
Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку
Окупанти брешуть про Окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці, – ISW
Rheinmetall почне виробляти бронетехніку в Україні вже в 2024 році Rheinmetall почне виробляти бронетехніку в Україні вже в 2024 році