USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 6 8 9 8 0 (+1220)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

В армії зараз є 12 тисяч вакансій: Які найбільш затребувані

Є велика кількість вакансій, пов'язаних з логістикою, з обслуговуванням та ремонтом техніки
ЗСУ форма
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

У центрах рекрутингу до української армії зараз є понад 2 тисячі вакансій, ще близько 10 тисяч вакансій розмістили онлайн безпосередньо військові частини. Про це повідомив уповноважений Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що у центрах рекрутингу можуть обрати собі спеціальність навіть ті, хто вже має на руках повістку.

"Для будь-якої людини, навіть яка отримала повістку про уточнення облікових даних, і в такому статусі людина не позбавлена можливості, і ми запрошуємо цих людей пошукати своє місце в армії, не чекати, коли вас покличуть, коли вас мобілізують, тому що станом на сьогодні така можливість існує", – каже Бежевець.

Наразі таких пріоритетних військових частин більше ніж 100.

Найбільш запотребуваними професіями є водії, механіки, стрільці, оператори всіх видів озброєння, обслуга артилеристів, оператори БпЛА, бойові медики. Станом на сьогодні до рекрутингових центрів вже звернулося понад три тисячі осіб.

Також є велика кількість вакансій в армії, пов’язаних з логістикою, з обслуговуванням та ремонтом техніки.

"Більш ніж 3200 людей вже звернулося. Приблизно 30% на тій чи іншій стадії оформлення зараз перебувають: або їм підбираються вакансії, або вони сконтактовані з військовими частинами, або вже оформляються. Приблизно 50 вже знаходяться в навчальних центрах і готуються, і ці цифри зростають з кожним днем", – наголосив Бежевець.

Представник Міноборони також повідомив, що є велика кількість вакансій в армії, пов’язаних з логістикою, з обслуговуванням та ремонтом техніки.

Що відомо про проєкт із рекрутингу?

У листопаді 2023 року Міноборони запустило проєкт із рекрутингу до Сил оборони.

У відомстві уточнили, що рекрутери працюватимуть в інтересах армії безплатно. Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини.

Після погодження кандидатури на певну вакансію кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базовий військовий вишкіл, який триває один місяць, та за потреби фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.

Читайте також:
Російські загарбники просунулися поблизу Сіверська, Авдіївки та Донецька Російські загарбники просунулися поблизу Сіверська, Авдіївки та Донецька
Boeing і Boeing і "Антонов" підписали попередню угоду щодо виробництва безпілотників
Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США
Болгарія може передати Україні Болгарія може передати Україні "надлишкові" боєприпаси