USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Єврокомісія обговорить з країнами ЄС пропозиції щодо нових санкцій проти РФ, – ЗМІ

Євросоюз прагне ухвалити 13-й пакет санкцій до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії
Прапор Євросоюзу
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

В суботу Європейська комісія розпочне неформальні зустрічі на високому рівні з країнами – членами ЄС щодо деталей 13-го пакета санкцій проти Росії за її вторгнення в Україну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на три дипломатичні джерела.

Автори кажуть, що Європейський Союз прагне ухвалити 13-й пакет обмежень до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ – 24 лютого.

Зазначається, що дискусії, які розпочнуться в суботу, є останнім кроком перед тим, як Єврокомісія офіційно представить новий пакет для обговорення і голосування країнами – членами у Раді ЄС.

"Очікується, що ця пропозиція буде зосереджена на закритті лазівок для обходу санкцій, особливо для предметів, які можна використовувати на полі бою, а також низки нових списків щодо фізичних та юридичних осіб", – йдеться у матеріалі.

Тим часом одне джерело додало, що ймовірні також деякі незначні галузеві заходи, такі як нові заборони на імпорт.

Водночас Польща та країни Балтії закликають до заборони імпорту російського алюмінію й скрапленого природного газу (СПГ), зазначають в  Reuters.

Раніше ми повідомляли, що Європейський Союз запровадив санкції проти російського алмазодобувного гіганта "Алроса" та його генерального директора Павла Мариничева. Обмеження доповнюють заборону на імпорт російських алмазів, включену до 12-го пакета економічних та індивідуальних санкцій.

Читайте також:
Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги
МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку
Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом
Деякі батальйони ЗСУ вже використовують роботизовані дрони Деякі батальйони ЗСУ вже використовують роботизовані дрони