USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

ЄС почав працювати над 14-м пакетом санкцій проти РФ

Новий пакет обмежень мають ухвалити навесні
санкції

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Європейський Союз розпочав підготовку 14-го пакета санкцій проти Росії через її повномасштабне вторгнення в Україну. Він має бути ухвалений навесні цього року. Про це повідомив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

"Ми розпочали підготовку 14-го пакета санкцій, який має бути ухвалений навесні. Він, ймовірно, включатиме широкий перелік обмежувальних заходів із сильним акцентом на боротьбу з обходом – наприклад, у морському секторі, оскільки Росія продовжує намагатися порушувати верхню межу цін на експорт нафти", – сказав Домбровскіс.

Він додав, що Євросоюз також шукає спосіб зупинити обхід санкцій через західні дочірні компанії, що працюють у країнах за межами Європи.

"З погляду ЄС, материнські компанії, які зберігають вплив на бізнес-операції своїх закордонних дочірніх компаній, можуть нести відповідальність за операції, що здійснюються цими дочірніми компаніями", – зазначив віцепрезидент Єврокомісії.

Домбровскіс також наголосив, що Європейський Союз й надалі чинитиме тиск на Росію і тих, хто підтримує її на полі бою, де б вони не знаходилися.

"Ми продовжимо переслідувати друзів Путіна. І ми продовжимо переслідувати тих, хто допомагає Росії обходити санкції або поповнювати її військовий арсенал", – зауважив він.

Нагадаємо, що 23 лютого Євросоюз, ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії через вторгнення в Україну

Читайте також:
100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень 100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень
Україна програє інформаційну війну, - політтехнолог Україна програє інформаційну війну, - політтехнолог
Окупанти впроваджують у школах ТОТ України новий пропагандистський предмет Окупанти впроваджують у школах ТОТ України новий пропагандистський предмет
Дані в ТЦК у будь-якому разі доведеться оновлювати, а за невиконання - штраф від 17 тис. грн, - адвокат Дані в ТЦК у будь-якому разі доведеться оновлювати, а за невиконання - штраф від 17 тис. грн, - адвокат