USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

ЄС може заборони транзит товарів через РФ, – Bloomberg

Новий пакет санкцій може бути спрямований проти танкерів і суден, які не вмикають навігаційні системи
санкції
Джерело: відкриті джерела

Європейський Союз має намір заборонити транзит багатьох товарів через РФ, щоб посилити дотримання вже запроваджених санкцій. Про це повідомляє Bloomberg.

"Заборона транзиту поширюватиметься на численні технології та інші товари, включаючи кілька типів транспортних засобів, але не всі товари будуть заборонені для перевезення через Росію на шляху до третіх країн", – йдеться в повідомленні.

Агентство зазначає, що передові чіпи та інтегральні схеми, вироблені в ЄС та інших країнах-союзниках, постачаються до РФ через треті країни, зокрема Туреччину, Об'єднані Арабські Емірати та Казахстан.

Також такі країни як Фінляндія та Естонія спостерігають сплеск торгівлі з країнами Центральної Азії, і що ці товари часто йдуть транзитом через РФ. Деякі з цих товарів залишаються в Росії або реекспортуються з третіх країн до РФ.

Крім того, новий пакет запропонованих санкцій може бути спрямований проти танкерів і суден, які не вмикають навігаційні системи, що дозволяють відстежувати їхнє переміщення.

Читайте також:
Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР
Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії
РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста
Україна вдарила по Краснодарському краю та Ростовській області Україна вдарила по Краснодарському краю та Ростовській області "Нептуном", – ISW