USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 6 8 9 8 0 (+1220)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

"Відрізати голову і насадити на палю", – аудіо розмови окупантів, де командир наказує стратити українського полоненого

Окупант наказує підлеглим відрізати голову воїну ЗСУ і "насадити її на кол", щоб ЗСУ бачили і боялися
ніж, окупант
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Перехоплення наказу убивати українських військових публікує "Українська правда". На аудіо чути, як російський військовий вимагає від підлеглих відрізати українському військовому голову і насадити на палю для залякування інших українських бійців.

Йдеться про випадок страти українського військового 17 червня 2024 року біля Старомайорського Волноваського району Донецької області.

"Автомати американські, на..й. Усе забрати, документи, гроші, на..й. Золото, діаманти, зуби виколупати, голову відрізати і мені принести", – наказує окупант своїм підлеглим.

Повний аудіозапис телефонної розмови можна послухати тут.

Що цьому передувало

Генпрокурор України Андрій Костін повідомив, що на Донеччині окупанти обезголовили військовослужбовця Збройних сил України, українські прокурори розпочали розслідування.

На одній з бойових позицій в Донецькій області, проводячи аеророзвідку, українські військові виявили пошкоджений броньований автомобіль Сил оборони України. На ньому знаходилася відрізана голова українського захисника.

Згодом генеральний прокурор Андрій Костін повідомив, що було встановлено особу військового, якого обезголовили окупанти на Донеччині, також ідентифіковані російські командири, відповідальні за воєнний злочин.

Читайте також:
Російські загарбники просунулися поблизу Сіверська, Авдіївки та Донецька Російські загарбники просунулися поблизу Сіверська, Авдіївки та Донецька
В Ірину Фаріон стріляв той чоловік, якого розшукує поліція, є безпосередні свідки убивства, - джерела В Ірину Фаріон стріляв той чоловік, якого розшукує поліція, є безпосередні свідки убивства, - джерела
Boeing і Boeing і "Антонов" підписали попередню угоду щодо виробництва безпілотників
Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США