USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Вбиватимемо ворога на його території, але власною зброєю, - Залужний

Ранок головнокомандувач починає з того, що дізнається, скільки солдатів вбили або поранили, виконуючи його накази напередодні
Залужний
Залужний розмовляє з Ізабель Хуршудян та Костянтином Худовим у своєму офісі. Київ, 28 червня 20123 р.
Джерело: The Washington Post

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна буде використовувати зброю власного виробництва, щоб здійснювати удари по території Росії. Про це головнокомандувач сказав в інтерв’ю Washington Post.

Нині, за твердженням журналістів, Залужний ставить перед собою питання: "Як зменшити втрати? Як я можу зменшити втрати?"

Щоранку головнокомандувач дізнається, скільки солдатів вбили або поранили, виконуючи його накази напередодні.

"Іноді він натрапляє на контакти у своєму мобільному телефоні, які вже мертві. І відмовляється їх видаляти. Залужний каже, що відкладає скорботу на потім, щоб траур зараз не відволікав його від важливої роботи", - пише медіа.

Через брак озброєння, відсутність нової західної авіації та умови союзників щодо ракет більшої дальності, які не можна використовувати для завдання ударів по території РФ, за словами Залужного, "ЗСУ використовують зброю українського виробництва для частих ударів через кордон, які Київ ніколи офіційно не визнає".

"Щоб врятувати своїх людей, чому повинен питати у когось дозволу, що робити на ворожій території? Чомусь я повинен думати, що мені нічого не дозволено там робити. Чому? Тому що Путін  застосує ядерну зброю? Дітям, які помирають, все одно...", - сказав головнокомандувач.

І додав, що українцям вирішувати, як вбити цього ворога.

"На війні можна і потрібно вбивати на його території. Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми будемо вбивати зі своєї. Але тільки стільки, скільки буде необхідно", - резюмував Залужний.

Раніше

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну та спроби оточення Києва не дав згоди на підрив мостів у столиці. Про це йдеться у матеріалі BBC News Україна.

За даними ЗМІ, розмова про це виникла 26 лютого 2022 року.

До речі, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний дав велике інтерв'ю українському журналісту Дмитру Комарову. У ньому генерал розповів про підготовку до війни та відповів на інші цікаві запитання. UWN зібрав головні тези з інтерв'ю воєначальника.

Новини за темою: "Прийшов час повертати своє". Залужний опублікував відео молитви за Україну
Читайте також:
В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів