USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

В Україні з’явиться офіс одного з найбільших оборонних підприємств світу BAE Systems

Україна готова стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції
Зустріч із представниками британської оборонної компанії BAE Systems:
Зустріч Зеленського із представниками британської оборонної компанії BAE Systems
Джерело: Офіс Президента

Сьогодні, 30 травня, Зеленський зустрівся із представниками британської оборонної компанії BAE Systems. Про це він написав у Facebook.

На зустрічі були присутні виконавчий директор Чарльз Вудберн, керуючий директор Гебі Костіган і директор із питань співробітництва з Україною Крістіан Сіар.

"Обговорили локалізацію виробництва в Україні. Домовилися розпочати роботу з відкриття офісу BAE Systems в Україні, а згодом – і потужностей із ремонту та виробництва продукції компанії", – йдеться в повідомленні.

Зеленський зазначив, що Україна готова стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems і зацікавлені в більш глобальних відносинах, ніж ті, що є зараз.

Додамо, що серед продукції BAE Systems – винищувачі Typhoon, Jaguar, Harrier II, Tornado GR4, танки Challenger 2, гусеничні платформи M113, БМП Bradley, САУ Archer.

Крім того, Rheinmetall, який є підприємством BAE Systems разом з "Укроборонпромом" планують у липні запустити спільне підприємство з обслуговування й ремонту броньованої техніки, переданої Україні.

Читайте також:
Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський
В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували
На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура
Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону