USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

В Україні запустили ще один енергоблок на АЕС після ремонту

Це зміцнить енергосистему
блок АЕС
Запускають АЕС
Джерело: Енергоатом

На одній з українських атомних електростанцій завершили ремонт іще одного енергоблока, який уже під'єднали до мережі. Це зробили за 101 день, тобто на 15 діб швидше, ніж планували, поінформували в пресслужбі "Енергоатома".

У компанії пояснили, що об'єднана енергосистема України "зміцнилася" на 1000 МВт.

"Планові ремонтні роботи на атомних енергоблоках проводять стабільно, наразі вже відремонтували п'ять енергоблоків, ремонт іще чотирьох триває", – сказав президент "Енергоатому" Петро Котін.

Міністр енергетики України Герман Галущенко нагадав, що зараз пік ремонтної кампанії в енергетиці, яка є наймасштабнішою за часи незалежности України.

Наприкінці липня "Укренерго" повідомляло, що у серпні ще більше енергоблоків України ремонтуватимуть, тож виробництво електроенергії зменшиться. Але це можна частково компенсувати імпортом електроенергії з Європи та економією. Зараз аварійні вимкнення не прогнозуються.

Раніше

Атомний блок однієї з атомних електростанцій запрацював раніше плану і додав 5 серпня в енергосистему 1 тис. додаткових МВт потужності. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства енергетики.

"На 15 днів раніше запланованого терміну вийшов з ремонту черговий атомний блок однієї з АЕС. Він додав в енергосистему 1 тис. додаткових МВт потужності", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Допомога при блекауті: Україна отримала від Польщі 508 потужних акумуляторів Tesla Powerwall

Як допомогти енергосистемі?

"Укренерго" закликає ощадливо споживати електроенергію:

  • охолоджуйте приміщення не нижче за 23˚С;
  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові або нічні години;
  • вимикайте світло, коли виходите з приміщення.
Читайте також:
Ця авантюра з Хмельницькою АЕС не має жодних шансів на реалізацію, - експерт про будівництво нових атомних блоків на станції Ця авантюра з Хмельницькою АЕС не має жодних шансів на реалізацію, - експерт про будівництво нових атомних блоків на станції
За три дні згоріло три трансформатори на АЕС: На лівому березі України посилили відключення За три дні згоріло три трансформатори на АЕС: На лівому березі України посилили відключення
Неможливо побудувати навіть за 5 років: Ексміністр енергетики про обіцяне швидке будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС Неможливо побудувати навіть за 5 років: Ексміністр енергетики про обіцяне швидке будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС
Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – Ситуація зі світлом відчутно погіршиться наступного тижня, – "Укренерго"