USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

В Міноборони розкрили ціни на харчування для військових

Було оприлюднено додатки до договорів, по яких відбувається постачання харчових продуктів в військові частини
Міноборони
Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони України оприлюднило додатки до договорів щодо вартості послуг з організації харчування ЗСУ, а також ціни на продукти в каталозі, які закуповують постачальники. Це робиться для дотримання прозорості закупівель, йдеться в офіційному повідомленні Міноборони.

Отже, було оприлюднено додатки до договорів, по яких відбувається постачання в військові частини, а також останні цінові зміни.

Згідно з опублікованими даними вартість послуги добового харчування була зменшена і складає від 137,04 грн до 144,06 грн, тоді як раніше вона складала 145,80 грн. Зменшення цін вдалося забезпечити завдяки скороченню термінів дії договору, що позбавило постачальників необхідності враховувати інфляційні та інші ризики.

Поточна ціна яєць як першого, так і вищого сорту становить 8–9 гривень, макаронних виробів – коливається від 35,70 до 42,30 грн за кілограм. Ціна за кілограм картоплі свіжої коливається від 12,60 до 17,70 грн, кілограм картоплі свіжої ранньої вартує від 16,90 до 40 грн, а куряче стегно – від 90,96 до 108 грн за кілограм. 

Ціна враховує не тільки саму вартість продуктів, а ще й доставку, в тому числі до фронту, а також зберігання, заміну продуктів та інші додаткові послуги, пояснили у відомстві. Всі ці витрати закладені у вартість продуктів, розповіли у Міноборони. 

У відомстві зазначили, що підхід з публікації даних про закупівлі буде застосований і до інших угод, які стосуються тилового забезпечення. Зокрема, щодо військової форми і палива.

"Відповідна інформація буде публікуватись без відомостей щодо номерів військових частин, їх місце розташування та кількості особового складу", – зауважили у Міноборони.

Читайте також:
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
ЗСУ отримали понад 3,5 тис. комплектуючих до ППО та артилерії, які вилучили з підпільних складів на Київщині ЗСУ отримали понад 3,5 тис. комплектуючих до ППО та артилерії, які вилучили з підпільних складів на Київщині
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси