USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Уряд виділив ще 3,88 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд

Загалом цього року урядом вже виділено майже 30 млрд гривень на оборонні споруди
Фортифікаційні споруди
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів виділив додаткові 3,88 млрд гривень на подальше будівництво оборонних рубежів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

З цих коштів 1,7 млрд гривень буде для Харківщини, а 1,5 млрд гривень – для фортифікацій на Сумщині. Додатковий ресурс також отримають Донеччина, Херсонщина та Миколаївщина.

"Загалом від початку року уряд виділив вже майже 30 млрд гривень на будівництво та облаштування фортифікацій! Бачимо результати. Роботи йдуть 24/7", – йдеться у дописі.

Передісторія

У листопаді 2023 року президент Володимир Зеленський провів загальнодержавну нараду щодо зміцнення фортифікацій на основних напрямках, де потрібно посилити та прискорити будівництво споруд.

Згодом Кабінет міністрів затвердив новий підхід до будівництва фортифікацій. Згідно з ним, зокрема, оборонні споруди будуватимуть не коштом окремої бюджетної програми, а в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, дозволених законодавством.

Зеленський за результатами засідання Ставки у березні 2024 року оголосив, що в Україні зведуть фортифікаційні споруди завдовжки дві тисячі кілометрів у три лінії. Серед них – добротні дерев'яні траншеї, які також обладнані певними бетонними бункерами, їх ще називають "бронекапсулами".

Читайте також:
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт
Трагедія MH17: Саме Віталій Кропачов у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського Трагедія MH17: Саме Віталій Кропачов у 2014 році передав до Києва докази збиття малайзійського "Боїнгу" російськими терористами
Що робити, якщо у Що робити, якщо у "Резерв+" ви у розшуку, та кому оновлювати дані: Пояснення Міноборони