USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Українські спортсмени отримали 124 ліцензії на участь в Олімпіаді-2024. Це найменше наше представництво в історії

Загалом Україну на Олімпійських іграх представлять 140 спортсменів і спортсменок
Олімпіада у Парижі

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Українські спортсмени отримали 124 ліцензії для участі в Олімпійських іграх, які відбудуться цього року в Парижі. Про це повідомив президент Національного олімпійського комітету України (НОК) Вадим Гутцайт під час пресконференції, передає "Інтерфакс-Україна".

"Загалом на сьогодні ми маємо 124 ліцензії. Це 140 спортсменів і спортсменок, які братимуть участь в Олімпійських іграх. Ми завершили відбір на Олімпійські ігри, Україна остаточно має 124 ліцензії", – сказав він.

Гутцайт зазначив, що НОК 8 липня вже подав заявку до Міжнародного олімпійського комітету про командний склад.

Новини за темою: 25 "нейтральних" спортсменів із РФ і Білорусі допустили на Олімпійські ігри в Парижі

Відомо, що Україна буде представлена на Олімпіаді майже в усіх видах спорту, крім ігрових видів. Для України це буде найменше представництво на Олімпіадах. До цього найгірший показник був встановлений в Токіо у 2021 році — 155 спортсменів.

Олімпіада-2024

Як відомо, Олімпійські ігри-2024 відбудуться у Парижі з 26 липня до 11 серпня. Естафета олімпійського вогню розпочалася у квітні.

20 травня стало відомо, що Україна візьме участь в Олімпіаді 2024 року, яка відбудеться у Парижі. А в червні НОК представив нову колекцію форми, в якій збірна виступатиме на змаганнях.

Що стосується російських представників, вони можуть зустрітися на змаганнях з тенісу, оскільки Міжнародна федерація тенісу (ITF) допустила російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

До того ж на ОІ можуть бути представлені інші атлети з РФ, зокрема, ті, хто не відповідає вимогам нейтральності.

Читайте також:
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч
Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні