USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00

Українська делегація бойкотуватиме Парламентську асамблею ОБСЄ

На сесію допустили представників РФ
обсє
Джерело: відкриті джерела
Делегація Верховної Ради України не буде брати участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ 23–24 лютого у Відні, тому що на сесію допустили представників РФ.

Про це повідомила член делегації, народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

"Ми не будемо брати [участі] в жодних офіційних заходах Парламентської асамблеї. Але ми їдемо до Відня для переговорів із нашими партнерами щодо того, що робити, як вивести із цієї кризи ОБСЄ і принаймні Парламентську асамблею ОБСЄ", – зазначила вона.

У ситуації, коли представники однієї чи двох країн можуть заблокувати всі рішення в ОБСЄ, – це є глухим кутом. Депутатка сказала, що Україна працює з партнерами над реформою ПА ОБСЄ.

При цьому наголосила, що австрійська сторона видала 61 візу росіянам: депутатам, які закликають до геноциду українців, спецслужбовцям, пропагандистам.

"Ми разом із нашою українською громадою працюємо над протестами біля території Хофбурга, де це буде відбуватися, щоб це не ставало нормою", – уточнила Євгенія Кравчук.

Читайте також:
Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії
В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP