USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Україні треба перебудовувати наявну модель енергозабезпечення, – Кушнірук

Потрібно ще більше проводити децентралізації системи для того, щоб вона була незалежна
Енергетика

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Україні треба перебудовувати наявну модель енергозабезпечення, щоб зробити її більш незалежною. Про це в ефірі UWN розповів голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.

"Нам потрібно перебудувати ту модель енергозабезпечення, які у нас є, як промисловості, так і приватного сектора. Попри те що ця війна показала, наскільки в нас була розвинена система ще з радянських часів енергетичної інфраструктури, що, по великому рахунку, виявилося, що Росія не може його зруйнувати", – відзначив він.

"Таким чином вона існує, але для того, щоб вона була ще більш надійною і забезпечувала потреби і критичної інфраструктури, і населення, очевидно, що потрібно ще більше проводити децентралізації системи для того, щоб вона була настільки незалежна – з одного боку була з’єднана, з іншого боку достатньо незалежною, щоб пошкодження кожного елементу окремого не призводило до паралічу всієї системи, – наголосив Кушнірук.

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години