USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Україна та Італія планують спільне виробництво систем ППО, – Шмигаль

Ці системи протиповітряної оборони захищатимуть інфраструктуру України від ворожих атак
ППО Skynex
ППО Skynex
Джерело: Кабмін

Україна та Італія планують спільне виробництво систем протиповітряної оборони, які захистять інфраструктуру від атаки ворожих дронів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Розширюємо горизонти співпраці України та Італії в галузі ВПК. Розглядаємо можливість спільного виробництва компонентів цих систем. Працюємо над тим, аби мати більше таких дієвих ППО. Вони створять надійний щит навколо наших стратегічних інфраструктурних об’єктів", – заявив глава уряду.

Зазначається, що підприємство Rheinmetall, яке відвідав Шмигаль в Італії, спеціалізується на виробництві сучасних систем протиповітряної оборони, зокрема систем ППО малого радіусу дії Skynex, якими цікавиться Україна. Така система протиповітряної оборони, за словами прем'єра, могла б зберегти важливу інфраструктуру України.

Наразі такі батареї вже перебувають на бойовому чергуванні в Україні. 

Що це за системи?

У 2021 році компанія Rheinmetall представила систему протиповітряної оборони Skynex у тій версії, де озброєння встановлене на вантажівці. Ці системи ППО зможуть збивати безпілотники та крилаті ракети. 

Skynex добре підходить для цілей на малій дальності. Крім того, використання програмованих 35-мм боєприпасів Ahead, розроблених Rheinmetall, є значно дешевшим, ніж аналогічні системи наведення керованих ракет. 

Додамо, що під час чергової зустрічі у форматі "Рамштайн" країни підтримали

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години