USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Україна створює мережу секретних підприємств з виробництва зброї, – ЗМІ

У такий спосіб Україна хоче позбутись залежності в озброєнні від інших країн
зброя

Фото ілюстртативне

Джерело: відкриті джерела

Після початку повномасштабного вторгнення Україна почала створювати мережу секретних підземних заводів із виробництва зброї. Про це пише видання El Mundo з посиланням на джерело в українській збройній промисловості.

У публікації зазначають, що Україна за допомогою секретних підземних заводів прагне позбутись залежності в озброєнні від інших країн та хоче стати центром виробництва зброї для всього Заходу.

Як розповів співрозмовник видання, деякі з цих заводів розташовані під землею, а деякі приховані за "величезними декораціями". 

Персонал таких підприємств ретельно перевіряють, щоб уникнути витоку інформації. Наголошується також, що Київ вже фіксував випадки засилання ворожих агентів у структури мережі.

Як пише El Mundo, будівництву прихованої мережі виробництв сприяє міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

У публікації кажуть, що зараз на цих заводах випускають боєприпаси, всі види безпілотників, БТР "Козак", ракети "Нептун", протитанкові ракети "Стугна".

За інформацією джерела видання, обсяги виробництва зросли втричі з 2023 року.

Зазначимо, раніше гендиректор "Укроборонпрому" Герман Сметанін повідомляв, що Україна суттєво наростила виробництво боєприпасів і наздогнала Росію за виготовленням дронів-камікадзе.

Зазначалося, що підприємства не лише налагодили та масштабують серійне виробництво артилерійських снарядів та мінометних мін радянських калібрів, але й поступово переходять до виготовлення боєприпасів калібрів НАТО.

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура
Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук