USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Україна стала найбільшим імпортером німецької зброї, – Spiegel

Уряд Німеччини за три квартали цього року схвалив експорт військової техніки до України на суму 3,3 млрд євро
Німеччина
Німеччина
Джерело: відкриті джерела

Німеччина за дев'ять місяців схвалила експорт озброєння на суму, яка перевищує вартість поставок за весь минулий рік – 8,76 млрд євро проти 8,35 млрд у 2022-му. Найбільшим покупцем зброї стала Україна. Про це повідомляє Der Spiegel із посиланням на дані Міністерства економіки.

Уряд Німеччини за три квартали цього року схвалив експорт військової техніки до України на суму 3,3 млрд євро – це робить нашу країну найбільшим отримувачем німецького експорту озброєнь.

Поставки на суму 8,76 млрд є другим за величиною показником в історії Німеччини: тільки у 2021 році ця цифра була ще вищою – 9,35 млрд євро.

Другим за величиною одержувачем німецької зброї з обсягом трохи більше мільярда євро є Угорщина, за нею слідують США із 467 млн євро.

"Постійна підтримка Німеччиною України в її самообороні проти агресивної війни Росії, яка порушує міжнародне право, чітко відображена у розмірах схвалення експорту зброї", – пояснив держсекретар Міністерства економіки Свен Гігольд.

Нагадаємо, вчора Німеччина оновила пакет допомоги для України.

Читайте також:
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС