USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Україна повернула з російського полону ще сотню захисників

Більшість звільнених – захисники Маріуполя
Обмін полоненими 8 лютого_1
Джерело: Володимир Зеленський

Україна провела черговий обмін полоненими з Росією. Додому вдалося повернути 100 українських захисників. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram.

"Ще 100 українців удома, в Україні. Нацгвардія, прикордонники, ЗСУ. Більшість – захисники Маріуполя. Усі – наші, усі знову на рідній землі. Працюємо щодо кожного й кожної та не зупинимося, поки всіх не повернемо", – написав Зеленський.

Детальніші дані публікує Координаційний штаб. За їхніми даними, серед військових, які повернулися, – 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.

"Усі визволені – рядового та сержантського складу. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь (в т.ч. 82 – оборонці "Азовсталі"), решта виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках", – йдеться у дописі.

Також з російського полону вдалося врятувати медика, який у надскладних умовах рятував поранених на "Азовсталі", та рідних братів Миколу та Романа. Щонайменше 28 визволених мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому виповнилося 62 роки, а наймолодшому – 20.

Як зазначили у Координаційному штабі, з моменту повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося визволити вже 3135 захисників та захисниць.

При поверненні українців із полону посередницьку участь гуманітарного характеру надали Об'єднані Арабські Емірати.

Нагадаємо, 31 січня Україна повернула з російського полону 207 військових. Людей, які були у попередньому списку на обмін, що мав відбутися 24 січня, коли впав російський Іл-76, не повернули.

Читайте також:
Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік
Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан "холодного зупину": Експерт пояснив, як це вплинуло на ситуацію на станції
Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов
Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями Подальші бойові дії в Україні можуть розвиватись за двома сценаріями