USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Україна обмежує в'їзд для ізраїльтян у відповідь на такі ж дії Ізраїлю

Обмеження стосуються зокрема і паломників
Хасиди в Умані
Хасиди в Умані
Джерело: відкриті джерела

Україна обмежує в'їзд для ізраїльтян у відповідь на такі ж дії Ізраїлю, це стосується зокрема і паломників. Про це повідомив український посол Євген Корнійчук.

Нещодавно Ізраїль запровадив обмеження на подорожі українцям: з 1 липня громадяни країн з безвізовим доступом до Ізраїлю, включаючи Україну, повинні подати документи на отримання дозволу ETA-IL на перебування до 90 днів в Ізраїлі. Україна ж у відповідь також вводить візові обмеження для громадян Ізраїлю.

"У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги для громадян Ізраїлю, зокрема паломників. У Києві розглядають специфіку цих електронних віз. Ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну", – повідомив український посол Євген Корнійчук.

Він додав, що Україна та Ізраїль мають тісні зв'язки з моменту створення безвізової політики у 2010 році. Однак останні дії Ізраїлю, такі як обмеження українських біженців та відмова у в'їзді багатьом українцям, напружили ці відносини. Остання вимога ефективно завершує безвізовий режим.

Також посол наголосив, Україна залишається відкритою до діалогу з Ізраїлем для обговорення та перемовин стосовно цих змін у політику подорожей на користь обох країн.

В Україну, зокрема до Умані, щороку з'їжджаються тисячі паломників для святкування Рош га-Шана – єврейського Нового року. Після таких святкувань уманці не в захваті, адже на вулицях міста стоїть галас, іноді стаються конфлікти, а найгірше – багато сміття, яке хасиди кидають де прийдеться.

Читайте також:
Біля консульства США в Тель-Авіві стався вибух: Є загиблий і поранені Біля консульства США в Тель-Авіві стався вибух: Є загиблий і поранені
Операція Ізраїлю в Газі добігає кінця. Війська будуть перекинуті до Лівану, – Нетаньягу Операція Ізраїлю в Газі добігає кінця. Війська будуть перекинуті до Лівану, – Нетаньягу
Прем'єр Ізраїлю Нетаньягу заявив про розпуск військового кабінету Прем'єр Ізраїлю Нетаньягу заявив про розпуск військового кабінету
Конгрес США проголосував за санкції проти Міжнародного кримінального суду Конгрес США проголосував за санкції проти Міжнародного кримінального суду