USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Ухилення від мобілізації ексрадника міністра енергетики: Відкрито провадження

За даними ЗМІ, йдеться про Олександра Візіра
Бронювання працівників
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Правоохоронні органи розпочали досудове розслідування за фактом фіктивного працевлаштування в "Черкасиобленерго". Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Правоохоронні органи розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо фіктивного працевлаштування колишнього радника міністра енергетики України, що дало йому змогу отримати бронювання (тимчасову відстрочку від мобілізації до лав ЗСУ)", – заявляють у Міністерстві енергетики. 

За даними ЗМІ, йдеться про Олександра Візіра.

Міненерго стверджує, що ексрадник міністра, працевлаштувавшись в обленерго, ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи, внаслідок чого не виконував свої обов'язки, але отримував заробітну плату в компанії.

Передісторія

3 січня стало відомо, що Міністерство енергетики України видало доручення про необхідність проведення перевірок надання броні (тимчасової відстрочки від мобілізації) працівникам енергетичних компаній.

Керівництво АТ "Українські розподільні мережі" (компанії, що управляє державними пакетами акцій низки операторів системи розподілу електроенергії, зокрема ПАТ "Черкасиобленерго") виявило, що, аби уникнути служби у Збройних силах України, зазначену особу у квітні минулого року було прийнято до ПАТ "Черкасиобленерго" на посаду заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології.

Після цього, діючи спільно з посадовими особами "Черкасиобленерго", цей працівник ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи.

У результаті з квітня по грудень працівник не виконував своїх обов'язків, хоча отримував заробітну платню, а також отримав тимчасову відстрочку від мобілізації, яка надається працівникам критично важливих для функціонування держави компаній та підприємств.

Після виявлення цього факту компанією "Українські розподільні мережі" було спрямовано відповідне звернення до прокуратури.

Читайте також:
Україна підписала угоду про безпеку з Португалією Україна підписала угоду про безпеку з Португалією
Усі теплові електростанції України пошкоджені або зруйновані Усі теплові електростанції України пошкоджені або зруйновані
Водіїв фур, які кидають машини за кордоном, щоб уникнути мобілізації, хочуть прирівнювати до викрадачів Водіїв фур, які кидають машини за кордоном, щоб уникнути мобілізації, хочуть прирівнювати до викрадачів
"Мама померла в його обіймах". Історія 9-річного Іллі з Маріуполя, якого Росія зробила інвалідом і сиротою