USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У Вірменії подумують про членство в ЄС

Політики країни заговорили про вступ до Євросоюзу
Вірменія
Вірменія
Джерело: відкриті джерела

Республіка Вірменія повинна задуматися про можливість стати кандидатом на членство в Європейському Союзі. Про це заявив спікер Національних зборів Ален Симонян, повідомляє "Радіо Азатутюн".

Він сказав, що влада Вірменії ніколи не обговорювала можливість вступу до НАТО. Однак, за його словами, Єревану слід замислитися про можливість стати кандидатом на членство в Євросоюзі.

"Ми готові і будемо рухатися в тому напрямку, який забезпечить нам найбільшу безпеку, і сьогодні демократія, будучи демократичною країною, є нашою найбільшою системою безпеки", – заявив Симонян.

Спікер Національних зборів додав, що не хоче поспішати у висновках щодо зміни зовнішньополітичного вектора.

"Я не хочу, щоб вийшло так, що зроблено якийсь односторонній крок, і можна сказати, що наші дії показують, що в нас набагато нижчі показники демократії, ніж у багатьох наших країн-партнерів, які вже є членами Європейського Союзу, і ми цього не кажемо, наші партнери в Європейському Союзі кажуть це через резолюції", – наголосив він.

Симонян додав, що Вірменії слід думати в напрямку ЄС, але, оскільки йдеться про державу, то недобре робити різкі кроки.

Нагадаємо, у Вірменії 1 лютого набув чинності Римський статут Міжнародного кримінального суду. Тепер російського диктатора Володимира Путіна у разі відвідування країни можуть заарештувати за ордером МКС.

Читайте також:
Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility
"Катастрофа для України". Європа переймається через кандидатуру Венса на посаду віце-президента США
Україна в рамках Ukraine Facility розраховує отримати наступні 4,1 млрд євро допомоги від ЄС у вересні Україна в рамках Ukraine Facility розраховує отримати наступні 4,1 млрд євро допомоги від ЄС у вересні
Після заборони США бити по РФ їхньою зброєю, ЄС оголосив про розробку власної ракети Після заборони США бити по РФ їхньою зброєю, ЄС оголосив про розробку власної ракети