USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

У Росії забрали чемпіонат світу з водних видів спорту

Тепер світова першість перенесена до Сінгапуру
Чемпіонат з плавання в Сінгапурі
Джерело: відкриті джерела

Міжнародна федерація плавання (FINA) прийняла рішення перенести з Росії чемпіонат світу з водних видів спорту, який має відбутися у 2025 році. Про це повідомила пресслужба FINA.

Зазначається, що змагання мала провести Казань. Тепер світова першість перенесена до Сінгапуру. Спортсмени боротимуться за медалі у плаванні, стрибках у воду, артистичному плаванні та водному поло.

Варто зазначити, що у травні минулого року Казань уже позбавляли права на проведення чемпіонату світу-2022 з плавання.

Міжнародна федерація плавання після початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну усунула всіх спортсменів із РФ та Білорусі від змагань під своєю егідою.

Раніше повідомлялося, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах хоче "вивчити можливість" повернення атлетів з Росії та Білорусі у міжнародний спорт. Звісно, така "неоднозначна" заява сколихнула не лише українській, а й міжнародний світ спорту. Багато хто сприйняв це як підготовку до того, що Росія буде представлена на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Тим часом президент Зеленський вже оголосив про початок "марафону чесності", який буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства.

З чого почався скандал із МОК читайте тут.

Читайте також:
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Олімпіада-2024. Короткий гід по головній спортивній події року Олімпіада-2024. Короткий гід по головній спортивній події року
МОК схвалив створення Олімпійських ігор з кіберспорту: Перші змагання проведуть у Саудівській Аравії в 2025 році МОК схвалив створення Олімпійських ігор з кіберспорту: Перші змагання проведуть у Саудівській Аравії в 2025 році
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини