USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

У Росії забрали чемпіонат світу з водних видів спорту

Тепер світова першість перенесена до Сінгапуру
Чемпіонат з плавання в Сінгапурі
Джерело: відкриті джерела

Міжнародна федерація плавання (FINA) прийняла рішення перенести з Росії чемпіонат світу з водних видів спорту, який має відбутися у 2025 році. Про це повідомила пресслужба FINA.

Зазначається, що змагання мала провести Казань. Тепер світова першість перенесена до Сінгапуру. Спортсмени боротимуться за медалі у плаванні, стрибках у воду, артистичному плаванні та водному поло.

Варто зазначити, що у травні минулого року Казань уже позбавляли права на проведення чемпіонату світу-2022 з плавання.

Міжнародна федерація плавання після початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну усунула всіх спортсменів із РФ та Білорусі від змагань під своєю егідою.

Раніше повідомлялося, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах хоче "вивчити можливість" повернення атлетів з Росії та Білорусі у міжнародний спорт. Звісно, така "неоднозначна" заява сколихнула не лише українській, а й міжнародний світ спорту. Багато хто сприйняв це як підготовку до того, що Росія буде представлена на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Тим часом президент Зеленський вже оголосив про початок "марафону чесності", який буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства.

З чого почався скандал із МОК читайте тут.

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg
Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії