USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00
Втрати орків: 5 0 2 3 4 0 (+1150)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00

У РФ є близько чотирьох мільйонів снарядів і цього вистачить, щоб продовжувати війну у 2024 році, – ISW

Зокрема, у цьому Москві допоможе КНДР
снаряди
Джерело: Reuters

Російська армія у 2024 році навряд чи зіткнеться з масштабною нестачею артилерійських боєприпасів, яка значно підривала б можливості вести бойові дії. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

За даними глави розвідцентру Сил оборони Естонії полковника Антса Ківісельга, РФ наразі має близько 4 млн артснарядів, чого вистачить для ведення війни "низької інтенсивності" протягом ще одного року.

За його словами, КНДР відправила до РФ до 1 тис. контейнерів із боєприпасами, кожен із яких містить від 300 до 500 снарядів. Таким чином, Північна Корея надала Росії від 300 до 500 тис. боєприпасів, чого може вистачити на один місяць за нинішнього рівня бойових дій – близько 10 тис. снарядів на день.

Новини за темою: Україна має намір перетворити зиму на зброю проти російської армії, – NYT

Згідно із західними джерелами і супутниковими знімками, поставки Північної Кореї, що, імовірно, складаються з артилерійських снарядів, різко зросли після початку військово-технічного співробітництва у вересні. Постачання, найімовірніше, продовжиться.

"Судячи із західних оцінок російських артилерійських виробничих потужностей і продовження північнокорейського артилерійського експорту, Росія, ймовірно, зможе підтримувати загалом достатню інтенсивність обстрілів у доступному для огляду майбутньому", – йдеться в повідомленні ISW.

При цьому, на думку експертів, загальне зниження інтенсивності вогню може обмежити здатність військ РФ проводити широкомасштабні наступальні операції, однак вони навряд чи зіткнуться з масштабною нестачею, яка значно підривала б можливість вести бойові дії. Водночас зниження інтенсивності вогню не надасть ЗСУ переваги.

"Ступінь, у якій міжнародні партнери підтримуватимуть здатність України утримувати ефективну вогневу спроможність щодо російських сил, буде ключовим фактором, який визначатиме відповідні спроможності у 2024 році", – підсумували в ISW.

Раніше ми писали, що Південна Корея вже давно розуміє, що Північна Корея постачала Росії зброю для ведення повномасштабної війни проти України.

Читайте також:
Уже близько 600 ув'язнених приєдналися до ЗСУ, вони будуть штурмовиками, - Мін'юст Уже близько 600 ув'язнених приєдналися до ЗСУ, вони будуть штурмовиками, - Мін'юст
Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express
Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський
На Сумському напрямку потенційно високою залишається ймовірність загострення військового протистояння На Сумському напрямку потенційно високою залишається ймовірність загострення військового протистояння