USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

У парку Межигір'я підпільно виробляли фальсифіковані продукти

До того ж підпільне виробництво в Межигір’ї зокрема використовувало електроенергію Національного парку
У парку Межигір’я викрили масштабне виробництво фальсифікованих продуктів
У парку Межигір’я викрили масштабне виробництво фальсифікованих продуктів
Джерело: Бюро економічної безпеки України

Правоохоронці викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження фальсифікованих харчових продуктів під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок. Виробництво фальсифікату здійснювали на території Києва та Київської області, зокрема в парку Межигір’я. Про це інформує Бюро економічної безпеки України.

Як розповіли у відомстві, для масового виробництва та фасування солодощів, кави, бакалійних товарів (спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування), вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції використовували спеціальне обладнання.

"Співробітники БЕБ провели обшуки на складах у Києві та області, у приміщеннях на території "Межигір’я" та виявили лінії автоматичного фасування та маркування, фасувальні ємності з логотипами відомих торговельних марок, великі об’єми сировини, з якої виготовлялась контрафактна продукція, продукцію без документального підтвердження тощо", – йдеться у повідомленні.

Загалом під час обшуків детективи Бюро вилучили 5 автоматичних ліній, 20 станків для пакування та нанесення логотипів і 6 ліній для пакування продукції.

"Вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн", – додали в БЕБ.

Крім того, встановлено, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

"Досудове розслідування ч. 3 ст. 229 КК України триває. Встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції", – зазначили в Бюро економічної безпеки.

Також там додали, що наразі підраховуються щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та сума завданих державі збитків.

Раніше ми повідомляли, що на Закарпатті правоохоронці викрили підпільний нафтопереробний завод. До організації масштабної схеми із незаконного виробництва та збуту оптових партій пального причетний депутат облради, який є кумом і давнім соратником Віктора Медведчука.

Читайте також:
Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ
Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва військового кладовища Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва військового кладовища
Київський ТЦК списав понад два десятки офіцерів запасу: Як так сталося, з'ясовували журналісти-розслідувачі Київський ТЦК списав понад два десятки офіцерів запасу: Як так сталося, з'ясовували журналісти-розслідувачі
Землі археологічної пам’ятки Землі археологічної пам’ятки "Китаївське городище" суд передав під забудову