USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 9 6 0 (+910)
USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90

У НАТО озвучили припущення щодо головної цілі ЗСУ під час майбутнього контрнаступу, – Bild

Ще один прогноз від відомого видання та його джерел
ЗСУ
Джерело: Генштаб ЗСУ

Головною ціллю майбутнього наступу Збройних сил може стати пробиття коридору до анексованого Росією Криму. Про це пише видання Bild, посилаючись на одного із керівників альянсу.

Наразі аналітики НАТО припускають, що очікується критичне півріччя війни РФ проти України, а вже у травні зброя, поставлена з Заходу, може бути використана для витіснення росіян з півдня та сходу України.

"Підготовка, матеріали, логістика та знання секретних служб – партнери зараз роблять все для проведення успішного контрнаступу. Ми готуємося до весняного чи літнього наступу. Майбутні шість місяців стануть ключовим періодом", – сказав представник альянсу.

На його думку, окупанти "справедливо припускають", що основні удари ЗСУ відбуватимуться у Луганській та Запорізькій областях, а ціллю наступу на південному сході буде прорив сухопутного коридору до Криму.

Раніше

Ми писали про важку ситуацію в Бахмуті. У ЗСУ кажуть, що вона важка, але контрольована. Окупанти одночасно наступають на трьох напрямках – з півдня, півночі та сходу.

Читайте також:
G7 активізує постачання ППО для України G7 активізує постачання ППО для України
У новому законі про мобілізацію можуть бути проблеми з конституційністю в питанні обмеження прав ухилянтів, - Малюська У новому законі про мобілізацію можуть бути проблеми з конституційністю в питанні обмеження прав ухилянтів, - Малюська
На меморіальному кладовищі ховатимуть не тільки загиблих під час війни бійців На меморіальному кладовищі ховатимуть не тільки загиблих під час війни бійців
Україна не зацікавлена у штурмовиках A-10 Warthog. Західні аналітики розбиралися, що не так Україна не зацікавлена у штурмовиках A-10 Warthog. Західні аналітики розбиралися, що не так