USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

У НАТО озвучили припущення щодо головної цілі ЗСУ під час майбутнього контрнаступу, – Bild

Ще один прогноз від відомого видання та його джерел
ЗСУ
Джерело: Генштаб ЗСУ

Головною ціллю майбутнього наступу Збройних сил може стати пробиття коридору до анексованого Росією Криму. Про це пише видання Bild, посилаючись на одного із керівників альянсу.

Наразі аналітики НАТО припускають, що очікується критичне півріччя війни РФ проти України, а вже у травні зброя, поставлена з Заходу, може бути використана для витіснення росіян з півдня та сходу України.

"Підготовка, матеріали, логістика та знання секретних служб – партнери зараз роблять все для проведення успішного контрнаступу. Ми готуємося до весняного чи літнього наступу. Майбутні шість місяців стануть ключовим періодом", – сказав представник альянсу.

На його думку, окупанти "справедливо припускають", що основні удари ЗСУ відбуватимуться у Луганській та Запорізькій областях, а ціллю наступу на південному сході буде прорив сухопутного коридору до Криму.

Раніше

Ми писали про важку ситуацію в Бахмуті. У ЗСУ кажуть, що вона важка, але контрольована. Окупанти одночасно наступають на трьох напрямках – з півдня, півночі та сходу.

Читайте також:
У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України
Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів
Сі Цзіньпін підтримав Сі Цзіньпін підтримав "мирний план" країн Африки
За останні 48 годин ЗСУ провели значні операції на сході та півдні України, – британська розвідка За останні 48 годин ЗСУ провели значні операції на сході та півдні України, – британська розвідка