USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У Києві 83% закладів освіти забезпечені укриттями, – КМВА

Цьогоріч заплановано облаштування укриттів додатково у 437 закладах освіти
укриття
Джерело: відкриті джерела

Заклади освіти у столиці, де наразі відсутні сховища, укладають угоди із сусідніми об’єктами господарювання, які мають укриття з достатньою кількістю місць. Про це інформує Київська міська військова адміністрація.

"Столиця готується до нового навчального року. Всього освітніх установ комунальної форми власності у Києві 1056, освітою охоплено понад 405,8 тис. дітей та молоді різної вікової категорії", – йдеться в повідомленні.

Цьогоріч заплановано облаштування укриттів додатково у 437 закладах освіти. Станом на 01.08.2023 завершено виконання робіт у 105. Загалом укриттями вже забезпечено:

  • 83% закладів дошкільної освіти;
  • 91% загальної середньої освіти;
  • 95% закладів професійної та професійно-технічної освіти;
  • 75% закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Крім того, для декількох шкіл будуть облаштовані окремі власні підземні укриття. Це будуть пілотні проєкти. Такі споруди розташовуватимуться на території закладу. Введення їх в роботу планується до кінця року.

Форми та формати навчання будуть обрані за результатами проведених робіт та збільшенням місць в укриттях.

Нагадаємо, що більшість українських шкіл розпочнуть навчання в очному або змішаному форматі.

Проте депутат Київради від фракції "Слуга народу" Андрій Вітренко повідомив UWN, що у Києві неможливо всі школи та дитсадки обладнати укриттями.

Читайте також:
Операція Операція "Бариня": ГУР завербувало російського офіцера, який привів у полон солдатів РФ
У Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст: UWN дізнався, як це сталося У Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст: UWN дізнався, як це сталося
Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів
Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову? Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?