USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

У Британії бачать передумови нової хвилі мобілізації в Росії

За останні місяці РФ, ймовірно, почала формувати нові великі з'єднання
Мобілізація Росія
Мобілізація в Росії
Джерело: AP photo

У російській армії за останні два місяці, ймовірно, почали формувати нові з'єднання для посилення своїх наземних сил. Про це йдеться в повідомленні Міноборони Британії у Twitter.

За даними британської розвідки, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну російська армія здебільшого задіювала мобілізованих резервістів для поповнення наявних формувань або у складі піхотних полків. Вона рідко створювала нові загальновійськові організації, такі як загальновійськові армії.

Виняток становив створений влітку 2022 року 3-й армійський корпус, який загалом показав себе погано.

"Росія, найімовірніше, розмістить будь-яке нове формування як резерв в Україні. Однак у довгостроковій перспективі Росія прагне посилити свої сили перед НАТО", – зазначили в британській розвідці, додавши, що "без нової хвилі обов'язкової мобілізації Росія навряд чи знайде достатньо нових військ, щоб забезпечити хоча б одну нову армію".

Мобілізація у РФ

Ми раніше писали, що Росія з початку 2022 року на тимчасово окупованих територіях України примусово мобілізувала до своєї армії від 55 тисяч до 60 тисяч чоловіків.

Також на початку року видання The New York Times із посиланням на американські спецслужби повідомляло, що російський диктатор Володимир Путін може мобілізувати ще більше росіян у свою армію до вже покликаних 300 тисяч людей.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах