USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Туреччина вже поставила Україні 600 великокаліберних кулеметів

Вартість кожного оцінюють у 15–20 тис. доларів
Великокаліберні кулемети Canik M2
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Турецький приватний виробник озброєння Canik поставив в Україну сотні великокаліберних кулеметів, які можна комбінувати з бронетехнікою. Про це пише видання Middle East Eye.

Зазначається, що Туреччина з початку війни в Україні таємно передала ЗСУ дрони, ракети з лазерним наведенням, захисне спорядження і бронетехніку.

Однак нещодавно країна почала постачати моделі великокаліберних кулеметів Canik M2, які можуть використовуватися як сухопутними військами, так і поєднуватися з бронетехнікою.

При цьому одне з джерел видання повідомило, що в березні було підписано кілька контрактів із турецьким приватним виробником зброї Canik.

Інше джерело зазначило, що понад 600 кулеметів вже доправлено в Україну для використання кількома службами, зокрема військовими та розвідувальними.

"Угода передбачає доставку набагато більшої кількості вантажів, ніж 600, найближчими місяцями буде відправлено ще більше кулеметів", – додало джерело видання.

Водночас турецький експерт заявив, що вартість кожного кулемета оцінюють у 15–20 тис. доларів, що означає – вартість поточної поставки перевищує 10 млн доларів.

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура
Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук