USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Студенти Київського політеху розробили найзахищеніший бронеавтомобіль у ЗСУ. Фото

Незабаром автомобіль має пройти випробування за стандартами НАТО
Бронеавтомобіль Inguar3, розроблений студентами КПІ_3

Бронеавтомобіль Inguar3, розробленний студентами КПІ

Джерело: Економічна правда

Студенти Київського політехнічного інституту виготовили прототип бронеавтомобіля, рівень захисту якого перевершує класичні українські "Козаки" і "Новатори". Про це пише "Економічна правда".

Для розробки українського бронеавтомобіля було створено окрему компанію – Inguar Defence. Команду інженерів зібрали зі студентів, які раніше займалися спорткарами, але після початку повномасштабної війни стали лагодити військові автомобілі. Для машини Inguar3 створили власне шасі, здатне тримати захист рівня STANAG 3.

Бронеавтомобіль Inguar3, розробленний студентами КПІ

Джерело: Економічна правда

Як зазначає ЕП, такого рівня захисту на серійних броньовиках не досягла жодна інша українська компанія.

Машина має високу прохідність завдяки кліренсу 45 см. Вона обладнана системою підкачки шин, яка дозволяє частково спускати їх для проходження болотної місцевості.

Також встановлено блокування диференціалів, завдяки чому під час проходження важких перешкод крутяться всі чотири колеса. Шини зсередини укріплені технологією run-flat, що дає змогу машині рухатися навіть після ураження коліс. У салоні встановлено протимінні сидіння, системи пожежогасіння та фільтрації повітря в разі хімічної атаки.

Бронеавтомобілі часто ламаються через помилки водіїв. Щоб нівелювати цей фактор, розробники встановили "розумну" систему управління і запобіжники, що допомагає правильно керувати машиною.

Як очікується, один Inguar3 у разі серійного виробництва обійдеться в 16 млн гривень. Для отримання сертифіката якості STANAG 3 від НАТО машину потрібно вивезти за кордон. Однак правила цього не дозволяють.

Бронеавтомобіль Inguar3, розробленний студентами КПІ

Джерело: Економічна правда

Нагадаємо, Україна на окремих ділянках фронту тестує систему комплексного управління засобами радіоелектронної боротьби.

Читайте також:
Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура