USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Стали відомі імена автора та диктора Радіодиктанту національної єдності

Радіодиктант відбудеться 27 жовтня об 11:00
Радіодиктант національної єдності
Джерело: відкриті джерела

У День української писемності та мови 27 жовтня об 11:00 відбудеться Радіодиктант національної єдності. Сьогодні стали відомі імена автора та диктора радіодиктанту, повідомляє "Суспільне".

Так, цього року авторкою тексту Радіодиктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читати диктант буде актор, театральний режисер, виконавець ролі брата Олекси Довбуша в популярному фільмі "Довбуш" – Олексій Гнатковський.

Як відомо, радіодиктант можуть написати всі охочі щороку в День української писемності та мови. Його транслюватимуть на всіх платформах: телебаченні, радіо та діджиталі.

Радіодиктант об 11:00 лунатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура, наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу "Суспільне Культура", на ютуб-каналі Українського Радіо та на Фейсбук-сторінках "Суспільного".

Нагадаємо, раніше уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до телеканалів із закликом припинити практику українсько-російської двомовності в ефірах.

Читайте також:
СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон
"Хай назвуть себе руськими": В мережі розгорівся новий мовний скандал. В ситуацію втрутився омбудсмен
В Опендатабот проаналізували, де в Україні найчастіше порушують мовне законодавство В Опендатабот проаналізували, де в Україні найчастіше порушують мовне законодавство
Мовний омбудсмен закликав телеканали припинити практику українсько-російської двомовності Мовний омбудсмен закликав телеканали припинити практику українсько-російської двомовності