USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Спецоперації СБУ зменшують ресурси росіян для атак по Україні, – експерт

Для ударів спецслужба обирає саме ті об'єкти, знищення чи пошкодження яких завдають найбільше проблем військам РФ, відзначає аналітик
СБУ
Джерело: СБУ

СБУ підтвердила статус спецслужби №1 в Україні та вийшла на новий рівень спецоперацій, до якого росіяни виявились неготовими. Про це пише політолог Тарас Загородній.

Так, експерт коментує удар безпілотників СБУ по НПЗ в Краснодарському краї.

"Афіпський НПЗ – основний виробник авіаційного пального для літаків ворога. Уражено декілька нових установок заводу, на яких перероблялося авіапальне. Тепер у росіян буде менше ресурсів, щоб атакувати Україну своїми літаками", – наголошує політолог.

"Для ударів служба обирає саме ті об'єкти, знищення чи пошкодження яких, завдають найбільше проблем військам РФ. І які, очевидно, мали б бути найбільш захищеними. Однак атаки все одно досягають успіху. Абсолютна більшість "бавовн" та успішних операцій на територіях, зайнятих ворогом, – справа рук саме людей з вулиці Володимирської", – акцентує Загородній.

"Приліт на чималій відстані в глиб території ворога. Краснодарський край не має кордону з Україною. Втім, атаку дронів російська ППО пропустила. І це вже результат того, що служба активно розвиває власне їх виробництво. Розробки як наземні, так і надводні успішно використовуються у багатьох складних операціях", – резюмує аналітик.

Нагадаємо, раніше багато ЗМІ з посиланням на власні джерела, повідомили, що атака на нафтопереробний завод у Краснодарському краї – спецоперація СБУ. В ході атаки було уражено дороге обладнання ворога.

Читайте також:
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку "Резерв+"
"Резерв+" помилково показав, що ви у розшуку: Що робити
Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США