USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Російські офіцери невдоволені керівництвом Міноборони й армії, – британська розвідка

У Росії від початку повномасштабного вторгнення в Україну регулярно звільняли командирів
Попов
Джерело: відкриті джерела
Заяви звільненого за критику командувача 58-ї армії Росії генерал-майора Івана Попова засвідчують невдоволення офіцерством діями вищого військового керівництва РФ. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на розвідку..

Зазначається, що в Росії від початку повномасштабного вторгнення в Україну регулярно звільняли командирів, але звільнення Попова привертає увагу тим, що його, очевидно, звільнили за "те, що він висловлював занепокоєння, а не за нібито погані результати роботи".

"Коментарі Попова привертають увагу до серйозного невдоволення, яке багато офіцерів відчувають щодо вищого військового керівництва. Ці скарги багато в чому перегукуються зі скаргами власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина перед його заколотом у червні 2023 року", – йдеться в повідомленні.

У міністерстві констатують, що пряма критика з боку підлеглих стає дедалі більшою проблемою для міністра оборони Сергія Шойгу і начальника Генерального штабу генерала Валерія Герасимова.

Звільнення Попова

Міноборони РФ звинуватило високопоставленого російського генерала, командувача російськими військами Івана Попова у зраді своїх військ. Він побідкався про проблеми на Запорізькому напрямку, а через декілька днів був звільнений із посади. 

Попов був командувачем 58-ї армії, яка веде запеклі бої проти ЗСУ в Запорізькій області. Він один із найвищих офіцерів, які брали участь у війні. Штаб 58-ї загальновійськової армії дислокується в окупованому місті Бердянськ.

Читайте також:
Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії
Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині
Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову? Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?
Переправляв Переправляв "Шахеди" з Ірану до українського кордону: Гендиректору російської авіакомпанії повідомили про підозру