USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Росіяни вже двічі намагалися вбити командувача Сил ТрО ЗСУ, – ЗМІ

Востаннє генерал-майора Ігоря Танцюру намагалися вбити дорогою в Бахмут на початку травня
Командувач Сил територіальної оборони Збройних сил України генерал-майор Ігор Танцюра
Джерело: Military Media Center

Російські окупанти вже двічі намагалися вбити командувача Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майора Ігоря Танцюру. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела у військових колах.

Востаннє Танцюру намагалися вбити дорогою до Бахмута на початку травня. Ватажок російського ПВК "Вагнера" Євген Пригожин тоді заявив, що його бойовики вбили українського генерала, однак інформація виявилася неправдивою.

Зазначається, що на командувача Сил ТрО справді робили замах: його колону обстріляли – і в машину, в якій мав перебувати Танцюра, влучили. Але командувач того дня сів у машину супроводу, їй вдалося виїхати з-під обстрілу.

За даними "УП", українська сторона перехопила дані росіян про маршрут пересування командувача Сил ТрО на фронті впродовж кількох наступних днів і встигла внести зміни до нього.

Звідки ворог отримував інформацію в обох випадках, поки незрозуміло.

Російські фейки про ліквідацію командувачів ЗСУ

Минулого тижня в російських Telegram-каналах також почали поширювати інформацію про "ліквідацію" головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У відповідь зі спростуванням усіх російських фейків виступила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона зазначила, що в російському інфополі поширюють інформацію про нібито ліквідацію наших командувачів. Однак вона запевнила, що всі живі.

Читайте також:
Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями
Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених
Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт
У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова