USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Росія створює нову "елітну" авіагрупу для атак по Україні, – британська розвідка

Ескадрильї регулярних ВПС не впоралися із завданням
Російська авіація
Джерело: Мілітарний

Росія планує створити нову "елітну" ударну авіагрупу для ударів по Україні. Про це у Twitter інформує Міністерство оборони Великої Британії. 

Деталі

Ударна авіагрупа називатиметься "Шторм". За даними розвідки, вона буде створена, оскільки ескадрильї регулярних ВПС не впоралися із завданням.

Підрозділ складатиметься як мінімум з однієї ескадрильї винищувачів-бомбардувальників Су-24 та Су-34, та ескадрильї ударних вертольотів.

Нагадаємо, в ескадрилью зазвичай входить 12 літаків або вертольотів. Тобто загальна кількість авіагрупи "Шторм" може сягати 24-х одиниць авіатехніки.

Комбінація типів літаків передбачає, що група відіграватиме основну роль у місіях із наземних атак. Для цього, за даними розвідки, міноборони РФ намагається залучити висококваліфікованих пілотів, обіцяючи великі надбавки до заробітної плати.

"Створення авіагрупи показує, що, за оцінкою Росії, ескадрильї її регулярних ВПС серйозно провалили своє основне завдання щодо нанесення авіаударів по українських позиціях", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ми писали, що у Брянській області в середині травня була ліквідована авіагрупа, яка летіла бомбити Чернігівщину.

Читайте також:
Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями
Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених
Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт
У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова