USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

РФ хоче почати серійне виробництво ракет, тому удари по Україні можуть активізуватися восени, – Генштаб

У червні росіяни хочуть запустити серійне виробництво ракет повітряного базування типу Х-50
Російська ракета Х-50
Джерело: Defense Express

Росія планує в червні почати серійне виробництво стратегічних крилатих ракет повітряного базування типу Х-50. Це може вказувати на їхні плани активізувати удари по Україні, заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу.

"Слід зазначити, що, за наявними даними, у червні цього року РФ планує приступити до серійного виробництва стратегічних крилатих ракет повітряного базування типу Х-50, що дасть змогу Кремлю восени активізувати ракетні удари по території нашої країни", – сказав він.

Що це за ракета?

Ракета Х-50 є відносно новою розробкою російського ВПК. Дальність польоту цієї ракети становить до 1,5 тисячі кілометрів.

Також у ній використовується система наведення стратегічної ракети Х-101. Але на відміну від Х-101, Х-50 має менший за розмірами планер.

Ракета Х-50 має довжину шість метрів і масу близько 1600 кілограмів. Максимальна швидкість польоту – 950 кілометрів на годину. Носіями ракети є бомбардувальники Ту-22М3, а також стратегічні Ту-95МС і Ту-160.

Раніше

У ЗСУ повідомили, що російські загарбники не мають новітніх систем ведення бою, тому використовують зараз на Бахмутському напрямку удосконалені керовані авіаційні бомби ФАБ-500.

Також на початку березня стало відомо, що російська армія застосувала проти України нову авіаційну 1500-кілограмову бомбу – УПАБ-1500В.

Читайте також:
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині