USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Резніков про втрати України у війні: Менше, ніж під час землетрусу у Туреччині

За словами міністра, українські втрати значно менші за російські
Резніков
Джерело: відкриті джерела

Загальна кількість втрат української армії у війні менша, ніж жертв лютневих землетрусів у Туреччині, заявив глава Міноборони України Олексій Резніков іспанській газеті La Razon.

"У нас, звичайно, є жертви, тому що ми на війні. Але вони критично менші за російські. Я не можу назвати вам цифру, але можу вас запевнити, що загальна кількість менша, ніж кількість загиблих унаслідок землетрусу в Туреччині", – сказав міністр.

Як відомо, за офіційними даними турецької влади, унаслідок потужних землетрусів у лютому 2023 року загинуло понад 50 тисяч осіб.

Резніков зазначив, що основне завдання України – зберегти життя наших солдатів, тоді як Росія використовує їх як гарматне м'ясо.

"Це тактика м'ясорубки. Їм все одно. Тільки в Бахмуті щодня Росія втрачає 500 осіб – убитими і пораненими. Це по одному батальйону на добу членів групи "Вагнера", найманців і колишніх кримінальників", – розповів він.

Про злиті документи Пентагона

Резніков підтвердив, що документи складаються з суміші правдивої та неправдивої інформації. На його думку, витік документів США – "це спеціальна операція з дезінформації".

"Не знаю, хто це зробив, але це вигідно Росії. Основна мета операції – підірвати довіру між союзниками. Вони використовують, наприклад, неправдиві дані про втрати і натякають на те, що Вашингтон не довіряє нашим контрнаступальним можливостям", – пояснив глава Міноборони України.

Резніков дав оцінку майбутньому контрнаступу ЗСУ

Міністр зазначив, що кінцевою метою України в цій війні є звільнення всіх тимчасово окупованих Росією територій до міжнародно визнаних кордонів 1991 року, включно з Кримом, Луганськом і Донецьком.

"Це було нашою метою у 2014 році. Її підтримують понад 80% жителів країн Атлантичного альянсу. Минулого літа я відчув, що небезпека втоми від війни в решті Європи і в США може бути реальною загрозою. Мене дуже потішило те, що це не так. Союзники хочуть брати участь у нашій перемозі", – сказав він.

Після війни глава Міноборони піде у відставку

Говорячи про свою відставку, Резніков сказав, що мріє про це.

"Ах, це моя мрія! І вже тим більше моїй дружині. Ха-ха. Вона плакала, коли мене призначили міністром, цим я вам усе і кажу. Ми чекаємо дня перемоги, тому що він дасть мені змогу підписати заяву про звільнення і повернутися в приватний сектор", – заявив міністр.

Крім того, він назвав етап свого головування в Міноборони України "дуже важким".

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години