USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Рада звільнила з посад Резнікова та Умєрова

Умєров, ймовірно, стане наступним міністром оборони
Олексій Резніков звільнення

Олексій Резніков у Верховній Раді

Джерело: відкриті джерела

Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади міністра оборони України. Це рішення підтримали 327 депутатів із 365.

Що відомо про Резнікова?

Олексій Резніков працював заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань провадження самоврядних повноважень з 2016-го до 2018 року. У 2019 році президент Володимир Зеленський призначив Резнікова представником України у Тристоронній контактній групі. Також Олексій Резніков був призначений 4 березня 2020 року на пост міністра з реінтеграції, вчора його звільнили з цієї посади. При цьому він залишив ТКГ.

3 листопада Верховна Рада України розглянула подання про звільнення з посади віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

У 2019 році президент України Володимир Зеленський призначив Резнікова представником України у Тристоронній контактній групі. Також Олексій Резніков був призначений 4 березня 2020 на пост міністра з реінтеграції.

4 листопада 2021 року Верховна Рада призначила колишнього міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова новим міністром оборони.

Хто замінить Резнікова?

Вчора президент України Володимир Зеленський повідомив, що наступником Резнікова стане нинішній голова Фонду держмайна Рустем Умєров.

Рада звільнила Умєрова з посади голови Фонду держмайна

Парламент звільнив Рустема Умєрова з посади голови Фонду держмайна. "За" проголосували 302 нардепи.

Що відомо про Умєрова?

Він етнічний кримський татарин, народився в Самарканді (Узбекистан). Йому 41 рік, він одружений і має дітей. 

Сім'я Умєрова жила в Алушті, звідки була депортована в 1944 році. У 90-х вони змогли повернутися на свою батьківщину – в Крим.

За освітою Умєров фінансист. Його кар'єра почалася з телекомунікаційної компанії, пізніше він просувався в інвестиційному бізнесі. Відомо, що він співзасновник компанії ASTEM, яка спеціалізується на управлінні інвестиціями у сферах комунікацій, інформаційних технологій та інфраструктури, а також – благодійного фонду ASTEM Foundation. 

Крім того, Умєров є співголовою груп з міжпарламентських зв'язків з Саудівською Аравією і з Туреччиною, членом груп дружби з міжпарламентських зв'язків з Ізраїлем, Китаєм, Великою Британією, США, Канадою і Японією. 

Читайте також:
Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт
Кабмін призначив нових заступників міністра оборони Кабмін призначив нових заступників міністра оборони
У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні
Помер народний депутат Андрій Іванчук Помер народний депутат Андрій Іванчук