USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Рада створила ТСК щодо ефективності роботи влади Києва

Головою комісії буде нардеп від "Слуги народу" Віталій Безгін
Рада
Верховна Рада
Джерело: відкриті джерела

Верховна Рада ухвалила проєкт постанови №10460 "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади міста Києва як столиці України у період дії правового режиму воєнного стану". "За" проголосували 252 нардепи.

Головою комісії буде нардеп від "Слуги народу" Віталій Безгін, його заступник – депутат від фракції "Голос" Роман Лозинський.

Основними завданнями ТСК будуть:

  • вивчення поточних питань стратегічного розвитку міста Києва, зокрема стану розроблення транспортної та містобудівної моделі, встановлення меж міста, затвердження Генерального плану, відновлення житлового фонду, функціонування об’єктів міської критичної інфраструктури, планів їх відновлення та розвитку, у тому числі в контексті забезпечення потреб цивільного захисту України під час воєнного стану;
  • здійснення аналізу: проблем та недоліків управління містом Києвом при виконанні столичних функцій, інформації, оприлюдненої у медіа та в інших джерелах щодо нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів під час здійснення публічних закупівель;
  • проведення збирання та здійснення аналізу інформації, зокрема від представників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, посадових та службових осіб, громадян, про рішення, дії чи бездіяльність органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади в Києві щодо забезпечення безпеки та мінімізації ризиків для цивільного населення під час воєнного стану.

Передісторія

Створення комісії ініціювали на початку лютого. Це відбулося після того, як у грудні у Києві зупинили рух поїздів метро на ділянці між станціями "Теремки" – "Деміївська". Йдеться загалом про шість станцій. Влада пояснила, що через "нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколоґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з’явився ризик втрати стійкості тунельних споруд".

Роботу вказаної ділянки зупинили орієнтовно на шість місяців, ці станції працюватимуть лише як укриття під час повітряної тривоги.

Читайте також:
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку "Резерв+"
"Резерв+" помилково показав, що ви у розшуку: Що робити
Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США