USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Представники Благодійного фонду Сергія Цюпка відвідали модульне містечко в Бородянці для надання необхідної допомоги

Мета поїздки - надати підтримку сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій.
Благодійний фонд Сергія Цюпка в Бородянці_2
Благодійний фонд Сергія Цюпка в Бородянці
Джерело: Уніан

26 січня Благодійний фонд Сергія Цюпка відвідав модульне містечко у селі Бородянка, пише "Уніан". Це була друга поїздка фонду в цей регіон, перша відбулася рік тому. Команда фонду доставила набори допомоги для місцевих жителів, серед яких були сім'ї з самої Бородянки, чиї будинки були зруйновані вщент, а також вимушені переселенці з Донецька, Луганська та областей.

Мета поїздки - надати необхідну допомогу та підтримку сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах внаслідок військових дій. Фонд зосередив свої зусилля на забезпеченні базових потреб жителів модульного містечка такі, як продукти харчування.

"Наша місія полягає не лише у наданні тимчасової допомоги, але й у підтримці духу наших людей у ці складні часи," - говорить Сергій Цюпко, засновник благодійного фонду. "Повернення в Бородянку через рік після першої поїздки символізує нашу прихильність та незламність духу у підтримці тих, хто найбільше цього потребує. Кожен набір допомоги, який ми передаємо, - це не просто предмети першої необхідності, це послання надії та солідарності."

Продовжуючи традицію підтримки громад, що потребують допомоги, фонд демонструє свою відданість принципам гуманітарної допомоги та вкладу в покращення умов життя в умовах війни.

Благодійний Фонд Сергія Цюпка був заснований у липні 2022 року, а ініціативи з надання допомоги команда фонду почала втілювати ще з перших місяців війни в Україні. Фонд активно взявся за вирішення нагальних проблем, які виникли в результаті збройного конфлікту, зосереджуючись на підтримці громадян, що повертаються до життя в напівзруйнованих містах та селах.

Благодійний фонд Сергія Цюпка в Бородянці
Джерело: Уніан

Важливою частиною діяльності фонду є співпраця з представниками місцевого самоврядування та вивчення потреб та проблем мешканців постраждалих регіонів. Фонд працює над наданням гуманітарної допомоги, а також розвитком проектів, що сприяють відновленню пошкодженої інфраструктури та підтримці соціального благополуччя.

Благодійність у часи війни відіграє критично важливу роль, стаючи життєво необхідним інструментом для підтримки постраждалих та вразливих груп населення. Вона забезпечує не тільки невідкладну гуманітарну допомогу, але й виступає як засіб підтримки морального духу нації, відіграючи роль міцного мосту між різними соціальними верствами та громадами.

Значення благодійності полягає не лише в розподілі ресурсів, але й у зміцненні соціальної солідарності, вихованні взаємодопомоги та співчуття у суспільстві. Вона відіграє ключову роль у відновленні пошкодженої інфраструктури, наданні освітніх та психологічних послуг, а також у створенні умов для відновлення нормального життя.

У часи конфліктів, коли урядові ресурси можуть бути обмежені, благодійні організації стають незамінними у забезпеченні допомоги тим, хто найбільше цього потребує, та сприяють відновленню миру та стабільності в суспільстві.

Читайте також:
"Редіс" Прокопенко закликав прибрати "Азов" з "чорних списків", щоб бригада почала отримувати зброю зі США
Більше інтеграцій з бізнесом і можливість подання документів онлайн. У МОН розповіли  про реформу профільної середньої освіти Більше інтеграцій з бізнесом і можливість подання документів онлайн. У МОН розповіли про реформу профільної середньої освіти
Нідерланди виділяють понад 200 млн євро на ППО та боєприпаси для України Нідерланди виділяють понад 200 млн євро на ППО та боєприпаси для України
Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США